Aktualności

Zaproszenie na spotkanie mieszkańców z terenu naszej Gminy odnośnie możliwości skorzystania z dofinansowania na zakup i montaż instalacji OZE w prywatnych domach mieszkańców.

 

 

 

 

Bedlno, 28.02.2020 r.

 

 

ZAPROSZENIE

DLA MIESZKAŃCÓW

Z TERENU GMINY BEDLNO

 

W imieniu Pana Wójta Józefa Ignaczewskiego serdecznie zapraszam Państwa do udziału w spotkaniu, na którym będzie przedstawiona prezentacja na temat instalacji OZE w prywatnych domach mieszkańców. Spotkanie prowadzić będzie Pan Remigiusz Balcerzak, który współuczestniczy w naborach wniosków o dofinansowanie kosztów zakupu i montażu instalacji OZE w ramach poddziałania IV.1.2. Odnawialne źródła energii w ramach RPO Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Gmina Bedlno w przypadku dużego zainteresowania mieszkańców w/w działaniem planuje ubiegać się o dofinasowanie w tym zakresie.    

Spotkanie odbędzie się dn. 9 marca 2020 roku o godzinie 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bedlnie

Z uwagi na istotny temat zachęcam do udziału w spotkaniu.

 

 

 

Z poważaniem,

Wójt Gminy Bedlno

Józef Ignaczewski

Data Opublikowania: 28/02/2020

Czytaj więcej

Dopłaty 2020: ARiMR przyjmuje oświadczenia od 2 marca

Rolnicy prowadzący małe gospodarstwa również w tym roku będą mogli złożyć zamiast  e-wniosku o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW 2014-2020 papierowe oświadczenie potwierdzające brak zmian w stosunku do wniosku z roku poprzedniego.
W tym roku termin rozpocznie się 2 marca i potrwa do 15 kwietnia 2020 r.

 

W znowelizowanej ustawie, którą w tym tygodniu podpisał prezydent, określono początek terminu przyjmowania oświadczeń na 1 marca. W związku z tym, że w tym dniu przypada niedziela, w praktyce rolnicy będą mogli dostarczać tego typu dokumenty do biur powiatowych ARiMR od poniedziałku 2 marca.

 

Oświadczenia mogą składać rolnicy, którzy zadeklarowali we wniosku złożonym w 2019 r. powierzchnię gruntów ornych mniejszą niż 10 ha, potwierdzają brak zmian w odniesieniu
do wniosku o przyznanie płatności złożonego w 2019 r., chcą ubiegać się o te same płatności co w roku minionym, i w 2019 r. wnioskowali wyłącznie o:

 

- jednolitą płatność obszarową, płatność za zazielenienie, płatność dodatkową, płatność związaną do powierzchni uprawy chmielu, płatność do owiec i płatność do kóz, płatność niezwiązaną do tytoniu;

- płatności dla obszarów z ograniczeniami naturalnymi lub innymi szczególnymi ograniczeniami (płatność ONW) (PROW 2014-2020);

- wypłatę pomocy na zalesianie (PROW 2007-2013);

- premię pielęgnacyjną i premię zalesieniową (PROW 2014-2020).  

Złożenie oświadczenia jest równoznaczne ze złożeniem wniosku o przyznanie płatności
na rok 2020.
Wzór oświadczenia będzie dostępny na stronie internetowej ARiMR.

Termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus się nie zmienia. Tak jak dotychczas rozpocznie się 15 marca.

 

Z poważaniem

 

 

Anna Arkusz

Specjalista

Stanowisko ds. Informacji i Promocji

Łódzki Oddział Regionalny

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Al. Piłsudskiego 84, 92-202 Łódź

tel. 42-671-97-25/ 668-613-159

www.arimr.gov.pl

 

Data Opublikowania: 27/02/2020

Czytaj więcej

Zaproszenie na XII Sesję Nadzwyczajną Rady Gminy Bedlno - 25 lutego 2020 roku (tj. wtorek) godz. 12:00

 

Gmina Bedlno – XII Sesja Rady Gminy Bedlno - transmisja na żywo     

 

Sesja odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Bedlnie

z następującym proponowanym porządkiem obrad:   

      1.          Otwarcie posiedzenia i przedłożenie porządku obrad.

2.          Podjęcie uchwał w sprawie:

a)          zmiany uchwały Nr XI/115/20 Rady Gminy Bedlno z dnia 20 stycznia 2020 r.
w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy;

b)          zmieniająca uchwałę w sprawie przyjęcia „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Bedlno”;

c)          zmiany uchwały o uchwaleniu Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Bedlno na lata 2020-2023;

d)          wprowadzenia zmian w budżecie gminy Bedlno na 2020 rok;

e)          zmieniająca uchwałę Nr XI/113/20 Rady Gminy Bedlno w sprawie regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Bedlno.

 

3.          Interpelacje i zapytania Radnych.

 


Protokół z poprzedniej Sesji Rady Gminy dostępny jest do wglądu w pokoju nr 18 w godzinach pracy Urzędu.

 

 

Zaproszenie - *.pdf

Data Opublikowania: 21/02/2020

Czytaj więcej

Ostrzeżenie IMGW-PIB

Zmiana ostrzeżenia meteorologicznego Nr 13 wydanego o godz. 14:32 dnia 18.02.2020

Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu

  • Zjawisko/stopień zagrożenia Silny wiatr/ 1
  • Obszar województwo łódzkie powiat kutnowski Ważność od godz. 14:40 dnia 18.02.2020 do godz. 18:00 dnia 18.02.2020
  • Przebieg Obserwuje się i przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 20 km/h do 30 km/h i w porywach lokalnie do 90 km/h, z zachodu. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) 90% Uwagi Korekta czasu trwania ostrzeżenia Dyżurny synoptyk IMGW-PIB Magdalena Muszyńska-Karbowska
  • Godzina i data wydania godz. 14:39 dnia 18.02.2020 SMS IMGW-PIB OSTRZEGA: WIATR/1 łódzkie/kutnowski od 14:40/18.02 do 18:00/18.02.2020 prędkość do 30 km/h, porywy do 90 km/h, W.

Data Opublikowania: 19/02/2020

Czytaj więcej

Pierwsze w historii Gminy Bedlno porozumienie w związku z włączeniem jednostki OSP Wola Kałkowa do KSRG

W dniu 17 lutego 2020 roku Pan Wójt Józef Ignaczewski wspólnie z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Markiem Myszkowskim i Prezesem OSP Wola Kałkowa Cezarym Jarosem podpisali porozumienie w sprawie włączenia jednostki Wola Kałkowa do Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego (KSRG). W Uroczystości wzięli udział Członek Zarządu Województwa Łódzkiego Andrzej Górczyński, Dyrektor Departamentu Rolnictwa
i Ochrony Środowiska Wojciech Frątczak, Przewodnicząca Rady Gminy - Anna Ratajczyk, Sekretarz Gminy Zenon Dąbrowski, Prezes Związku ZOG ZOSP RP Michał Szurabik, Skarbik Jednostki OSP Wola Kałkowa Zdzisław Kochanek, Naczelnik Jednostki OSP Wola Kałkowa Grzegorz Kucharski, członkowie jednostki OSP oraz Sołtys Sołectwa Wola Kałkowa -   Pan Jacek Stasiak.

Data Opublikowania: 18/02/2020

Czytaj więcej

XII edycja konkursu "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość"

 

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła XII edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość.

Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

 

W ramach konkursu Kapituła oceni prace w dwóch kategoriach:

Prace naukowe (m.in. prace doktorskie), popularno-naukowe i inne nienależące do tych dwóch kategorii, ale prezentujące szczególnie inspirujące i innowacyjne spojrzenie na problematykę rozwoju wsi;

Prace prezentujące dorobek kulturowy kraju i regionu, opisujące inicjatywy lokalne, dziedzictwo historyczne wsi (monografie wsi, archiwalne zbiory zdjęć stanowiące element dokumentacji, pamiętniki) oraz prace ilustrujące przykład sukcesu w rozwoju polskiej wsi.

 

Zwycięzca w każdej z kategorii otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości  5 tysięcy złotych. Nagrodzone prace będą mogły być wydane w postaci książkowej w  Wydawnictwie Naukowym Scholar.

Termin nadsyłania prac mija  31 lipca 2020 r.

 

Konkurs obejmuje prace o bardzo szerokiej tematyce. We wcześniejszych edycjach nagradzane były prace z zakresu historii, kultury, ekonomii, socjologii, nauk przyrodniczych i rolniczych. Warunkiem jest jedynie powiązanie tematyczne z obszarami wiejskimi.

 

Regulamin i wymagane dokumenty dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej organizatora  www.fdpa.org.pl  oraz są dostępne w formie wydruku w siedzibie Fundacji na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa, ul. Gombrowicza 19, 01-682 Warszawa. Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela: Jakub Zieliński, e-mail:  j.zielinski@fdpa.org.pl  tel. 695 116 110; 22 864 03 90; fax 22 864 03 61. Informacje na temat poprzednich edycji konkursu, Kapituły Konkursowej i laureatów można znaleźć na stronie internetowej  www.fdpa.org.pl/konkurs  oraz na  www.facebook.com/Fundacja.FDPA.

 

Link do informacji konkursowej na stronie FDPA:  http://www.fdpa.org.pl/konkurs

 

Z wyrazami szacunku

Jakub Zieliński

Data Opublikowania: 14/02/2020

Czytaj więcej

Współpraca wielopodmiotowa na rzecz zwiększenia retencji wody w zlewni rolniczej

 

 

I. Spotkanie Lokalne

 

 

Organizatorzy

Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii Polskiej Akademii Nauk,

Departament Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

Data

6 luty 2019

Miejsce

Gminny Ośrodek Kultury w Bedlnie, Bedlno 24A

 

Notatka ze Spotkania

 

Współpraca wielopodmiotowa na rzecz zwiększenia retencji wody w zlewni rolniczej była tematem spotkania w dniu 6 lutego 2020, w którym uczestniczył Andrzej Górczyński Członek Zarządu Województwa Łódzkiego. Spotkanie zostało zorganizowane przez Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii Polskiej Akademii Nauk we współpracy z Departamentem Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego
i Wójtem Gminy w Bedlnie w ramach realizacji projektu WATERDRIVE.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. przedstawiciele Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie ze szczebla krajowego, regionalnego oraz lokalnego, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Kutnie, wójtowie gmin Bedlna, Kutna i Zdun, spółek wodnych z Kutna, Strzelec i Zdun przedstawiciele rolników, oraz eksperci z Centrum Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach, Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, oraz z biura projektowego Aquaprojekt.

Rozpoczynając spotkanie Członek Zarządu Województwa Łódzkiego   Andrzej Górczyński podkreślił, że przeciwdziałanie skutkom suszy i odbudowanie retencji wody w krajobrazie   jest priorytetem zarządu województwa łódzkiego. Dlatego też tak istotna jest współpraca Urzędu Marszałkowskiego, spółek wodnych i PGW Wody Polskie dla wzmocnienia działań związanych z zapewnieniem ilościowym i jakościowym zasobów wodnych na terenie regionu łódzkiego w szczególności regionu kutnowskiego.  Podkreślił że w tym roku zaplanowano w budżecie województwa kwotę 2 mln zł na wsparcie dla spółek wodnych.

Przedstawiciele Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej podkreśli, że Wody Polskie realizują zadania z zakresu przeciwdziałania skutkom suszy zarówno poprzez działania planistyczne, jak i inwestycyjne. Zwrócili również uwagę, na istotną rolę rolników we właściwym planowaniu działań naprawczych na poziomie lokalnym, jako osób posiadających najlepsze rozeznanie potrzeb lokalnych. Pracownicy Wód Polskich zadeklarowali chęć współpracy i zapraszali do zgłaszania swoich uwag m.in. w ramach konsultacji społecznych projektu Planów przeciwdziałania skutkom suszy http://stopsuszy.pl/.

Opracowanie modeli współpracy w gospodarowaniu wodami w zlewni rolniczej, to jeden
z celów projektu międzynarodowego Waterdrive finansowanego z instrumentu Interreg Baltic Sea Region, w ramach którego odbyło się spotkanie. W ramach realizacji projektu ERCE PAN we współpracy z Departamentem Rolnictwa i Gospodarki Wodnej UMWŁ podjęło się opracowania i przetestowania na terenie gminy Bedlno i obszarach sąsiednich procedur dla efektywnej współpracy w zakresie zwiększania retencji wody poprzez wykorzystaniu urządzeń melioracji wodnych (tzw. retencja korytowa).

W trakcie części warsztatowej spotkania wspólnie zastanawiano się nad wyborem obszaru do pilotażu. Planowane działania pilotażowe mają objąć zarówno cieki będące w posiadaniu Wód Polskich, jak i obszary gdzie zadania swoje realizuje spółka wodna Bedlno. Obecni na spotkaniu rolnicy zgłaszali problemy wiązane ze złym stanem infrastruktury hydrotechnicznej w szczególności jazów i zastawek, które powinny być wykorzystane do retencjonowania wody na wiosnę. Zwrócono uwagę, że konieczne jest opracowanie wytycznych do wspólnych działań ujmujących retencję w skali zlewni, jak również wykonanie inwentaryzacji i oceny stanu istniejących urządzeń melioracji wodnych, czy też wskazanie lokalizacji nowych miejsc piętrzenia wody w tym na gruntach prywatnych. Podkreślano, że efektywne zarządzanie systemem melioracji wymaga współpracy i koordynacji działań ale przede wszystkich zrozumienia i akceptacji właścicieli przyległych gruntów.

Na konieczność podejmowania działań mających na celu gromadzenie wody w krajobrazie rolniczym zwracali uwagę przedstawiciele z Europejskiego Regionalnego Centrum Ekohydrologii Polskiej Akademii Nauk oraz Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego. W trakcie warsztatów dyskutowano o możliwościach oraz ograniczeniach we wdrażaniu działań w zakresie kształtowania krajobrazu takich ja odbudowa strefy buforowych i terenów podmokłych, wprowadzanie zadrzewień i zakrzaczeń śródpolnych, oraz zalesień. Dyskutowano również o konieczności promocji praktyk rolnych sprzyjających retencji wody w glebie takich jak stosowanie poplonów, głęboszowanie, dobór kierunku siewu. Wśród wypracowanych wniosków przebijała się konieczność podnoszenia świadomości rolników, jak również opracowywania instrumentów finansowych zachęcających rolników do współpracy w obrębie zlewni.

 

Data Opublikowania: 12/02/2020

Czytaj więcej

Komunikat na podstawie zaleceń Ministra Zdrowia oraz Krajowego Konsultanta w dziedzinie Chorób Zakaźnych

Jeżeli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w Chinach lub miałeś kontakt z osobą, która była w tym czasie w Chinach, a jednocześnie masz poniższe objawy: 

 
  •   temperatura ciała powyżej 38℃; 
  •   kaszel, duszność 
 
powinieneś zgłosić się do szpitalnego oddziału chorób zakaźnych.   
 
Osoby nie spełniające powyższych kryteriów winny być leczone w  warunkach ambulatoryjnych w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. 
 
           
 

 

Data Opublikowania: 05/02/2020

Czytaj więcej

Informacja dla osób utrzymujących drób lub inne ptaki

 

Bedlno, 3.02.2020r.

 

RiOŚ.6142.2.2020

 

         

Informacja

dla osób utrzymujących drób lub inne ptaki

 

 

W związku z pismem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kutnie w znak PIW.PZ.5200.7-5/2020  z dn. 29 stycznia 2020r. dotyczącym występowania licznych ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków informuję, że na obszarach wolnych od choroby obowiązują przepisy Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków.

 

Zgodnie z przedmiotowym Rozporządzeniem obecnie na terenie gminy Bedlno:

1) zakazuje się:

 

a) pojenia drobiu oraz ptaków utrzymywanych przez człowieka wodą ze zbiorników, do których dostęp mają dzikie ptaki,

 

b) wnoszenia i wwożenia na teren gospodarstwa, w którym jest utrzymywany drób, zwłok dzikich ptaków lub tusz ptaków łownych;

 

2) nakazuje się:

 

a) utrzymywanie drobiu w sposób ograniczający jego kontakt z dzikimi ptakami,

 

b) zgłaszanie do powiatowego lekarza weterynarii miejsc, w których jest utrzymywany drób lub inne ptaki, z wyłączeniem ptaków utrzymywanych stale w pomieszczeniach mieszkalnych,

 

c) utrzymywanie drobiu w sposób wykluczający jego dostęp do zbiorników wodnych, do których dostęp mają dzikie ptaki,

 

d) przechowywanie paszy dla ptaków w sposób zabezpieczający przed kontaktem z dzikimi ptakami oraz ich odchodami,

 

e) karmienie i pojenie drobiu oraz ptaków utrzymywanych w niewoli w sposób zabezpieczający paszę i wodę przed dostępem dzikich ptaków oraz ich odchodami,

 

f) wyłożenie mat dezynfekcyjnych przed wejściami i wyjściami z budynków inwentarskich, w których jest utrzymywany drób, w liczbie zapewniającej zabezpieczenie wejść i wyjść z tych budynków - w przypadku ferm, w których drób jest utrzymywany w systemie bezwybiegowym,

 

g) stosowanie przez osoby wchodzące do budynków inwentarskich, w których jest utrzymywany drób, odzieży ochronnej oraz obuwia ochronnego, przeznaczonych do użytku wyłącznie w danym budynku - w przypadku ferm, w których drób jest utrzymywany w systemie bezwybiegowym,

 

h) stosowanie przez osoby wykonujące czynności związane z obsługą drobiu zasad higieny osobistej, w tym mycie rąk przed wejściem do budynków inwentarskich,

 

i) oczyszczanie i odkażanie sprzętu i narzędzi używanych do obsługi drobiu przed każdym ich użyciem,

 

j) powstrzymanie się przez osoby, które w ciągu ostatnich 72 godzin uczestniczyły w polowaniu na ptaki łowne, od wykonywania czynności związanych z obsługą drobiu,

 

k) dokonywanie codziennego przeglądu stad drobiu wraz z prowadzeniem dokumentacji zawierającej w szczególności informacje na temat liczby padłych ptaków, spadku pobierania paszy lub nieśności.

 

 

W związku z obowiązkiem zgłaszania do Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kutnie ul. Sienkiewicz 25, 99-300 Kutno miejsc, w których jest utrzymywany drób lub inne ptaki, z wyłączeniem ptaków utrzymywanych stale w pomieszczeniach mieszkalnych, w załączeniu przedstawiam formularz przedmiotowego zgłoszenia.

 

 

Formularze zgłoszeń dostępne są w:

1.        Inspektoracie Weterynarii w Kutnie,

2.        Urzędzie Gminy w Bedlnie (pok. Nr 28) oraz na stronie www.bedlno.pl

 

 

 

Wójt Gminy Bedlno

/-/ Józef Ignaczewski

 

 

 

 

Data Opublikowania: 03/02/2020

Czytaj więcej

Gość Radia Q - Józef Ignaczewski 30.01.2020

 

 

Gościem Radia Q był Józef Ignaczewski - wójt gminy Bedlno.

 

Data Opublikowania: 31/01/2020

Czytaj więcej

SPOTKANIA KONSULTACYJNE dotyczące projektu PCI BUDOWY GAZOCIĄGU GUSTORZYN-WRONÓW Etap II Leśniewice - Rawa Mazowiecka

  Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. zaprasza na: SPOTKANIA KONSULTACYJNE dotyczące projektu PCI BUDOWY GAZOCIĄGU GUSTORZYN-WRONÓW Etap II Leśniewice - Rawa Mazowiecka

Harmonogram spotkań:

04.02.2020 r. g. 13.00 do 15.00 Gmina Żychlin, Gmina Oporów, Gmina Bedlno Żychliński Dom Kultury ul. Fabryczna 3, 99-320 Żychlin,

04.02.2020 r. g. 17.00 do 19.00 Gmina Szczawin Kościelny, Gmina Pacyna Gminny Ośrodek Kultury ul. Spółdzielcza 4, 09-550 Szczawin Kościelny

05.02.2020 r. g. 11.00 do 13.00 Gmina Zduny Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny, Zduny 1f, 99-440 Zduny

05.02.2020 r. g. 15.30 do 17.30 Gmina Łowicz, Gmina Łyszkowice Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Dąbkowicach, Dąbkowice Dolne 50; 99 - 400 Łowicz.

Każdy interesariusz może uczestniczyć w spotkaniu w dogodnym i wybranym przez siebie terminie i lokalizacji. Szczegółowy harmonogram spotkań wraz z wykazem obrębów zawarto w załączniku do zaproszenia.

Cel Przekazanie informacji na temat projektowanego gazociągu wysokiego ciśnienia DN 1000 MOP 8,4 MPa Gustorzyn-Wronów oraz zebranie uwag i wniosków dotyczących inwestycji.

Opis Przedsięwzięcia W ramach rozbudowy krajowej sieci przesyłowej GAZ-SYSTEM planuje realizację gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Gustorzyn-Wronów (dł. około 316 km), który pozwoli na przesyłanie zwiększonych ilości gazu do aglomeracji warszawskiej i łódzkiej, Radomia i jego okolic oraz do południowo-wschodnich regionów kraju. Inwestycja posiada status „Projektu o znaczeniu wspólnotowym” („Project of Common Interest”).

Zakres przekazywanych informacji

• Prezentacja zakresu i harmonogramu projektu;

• Omówienie obecnego stanu prac projektowych;

• Informacje na temat podstaw prawnych realizacji inwestycji,

• Informacje na temat procedury wypłaty odszkodowań i dopłat rolnych;

Uczestnicy spotkania Konsultacje są otwarte dla wszystkich zainteresowanych stron. W szczególności zapraszamy właścicieli nieruchomości i mieszkańców z obrębów wskazanych w załączonym szczegółowym harmonogramie. Każdy interesariusz może uczestniczyć w spotkaniu w dogodnym, wybranym przez siebie terminie i lokalizacji. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele właściwego miejscowo Urzędu Wojewódzkiego oraz ARIMR i gmin. Udział w spotkaniu oznacza akceptację Regulaminu Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. dla osób uczestniczących w spotkaniach konsultacyjnych w związku z realizacją projektu budowy gazociągu Gustorzyn Wronów, który stanowi integralną część niniejszego zaproszenia-plakatu. Składanie pytań/wniosków Wszelkie uwagi i pytania dotyczące projektu można przesyłać na adres poczty elektronicznej: komunikacja.gdansk@gazsystem.pl oraz na adres: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Rembelszczyźnie, ul. Jana Kazimierza 578, 05-126 Nieporęt, Rembelszczyzna z dopiskiem „Spotkanie informacyjne Gustorzyn-Wronów”. 

Data Opublikowania: 29/01/2020

Czytaj więcej